Grandmother's Day

Prezent na dzień babci dla Babci

Dzień babci jest dniem szczególnie ważnym dla wszystkich babć i dla ich wnuków. O swoich babciach i dziadkach powinni pamiętać wszyscy wnukowie, niezależnie od tego, czy są dziećmi czy dorosłymi. Już od najmłodszych lat maluchy w przedszkolu zapraszają swoje babcie i dziadków tego dnia do przedszkola, aby móc śpiewać dla nich piosenki, recytować wiersze.

  • Dzień Babci – święto obchodzimy:
  • w Polsce 21 stycznia
  • w Bułgarii 20 stycznia
  • w Brazylii 26 lipca

Komentarze i życzenia dla Babci i dziadka

Jak ucieszyć Babcię

Dzień babci Babcie są zwykle tym bardzo wzruszone, cieszą się ze swoich wnuków, są z nich dumne. Dzieci natomiast cieszą się tym, że mogą powiedzieć dla babci wierszyk czy wręczyć jej kwiatka. Mają poczucie tego, że robią coś bardzo ważnego, coś, co jest robione specjalnie dla babci.


Każdy wnuk i wnuczka powinien pamiętać o swojej babci nie tylko raz w roku, ale każdego dnia. Jednak w Dzień Babci mamy szczególną okazję, aby podziękować jej za to, co dla nas zrobiła i za to, że jest naszą babcią. Jest to wielkie święto, bardzo radosne, zwłaszcza, kiedy możemy spotkać się z babcią czy z dziadkiem. Jeśli babcia mieszka daleko, pamiętajmy o tym, aby wysłać jej kartkę z życzeniami lub zadzwonić do niej. Babcia jest osobą nam bardzo bliską, mimo, że jest od nas o wiele starsza. Pamiętajmy, że jest to mama mamy i że kocha nas bardzo. Dlatego pamiętajmy o swoich babciach.
-
Kochanej Babci