Warsztaty

Sposób na rozładowanie stresu – warsztaty metodą Arno Sterna.

Sposób na rozładowanie stresu – warsztaty metodą Arno Sterna. 24 listopada 2021 Informacja prasowa Według badań Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, długotrwały stres nie tylko pogarsza nasze

Sposób na rozładowanie stresu – warsztaty metodą Arno Sterna.

24 listopada 2021
Informacja prasowa

Według badań Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, długotrwały stres nie tylko pogarsza nasze samopoczucie i utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków, ale przede wszystkim może przyczyniać się do powstawania wielu schorzeń, takich jak: choroby serca czy nadciśnienie. Niestety, nie jesteśmy w stanie kompletnie wyeliminować stresu z naszego życia, ale na szczęście mamy wpływ na to, jak będziemy na niego reagować, co może przyczynić się do zmniejszenia jego szkodliwego wpływu na nasz organizm.

Innowacyjna metoda
Dla osób, które zmagają się z długotrwałym stresem i brakiem ujścia emocji, doskonałym rozwiązaniem jest metoda Arno Sterna-czyli spontaniczna, niczym nie skrepowana zabawa malarska. W zajęciach mogą brać udział wszyscy niezależnie od wieku. W myśl zasady Arno Sterna, nikt nie jest oceniany pod kątem zdolności artystycznych, pomysłu i nie narzuca się jednej właściwej drogi. Dzięki temu uczestnicy skupiają się na sobie, swoim wnętrzu i tym co potrzebują w danym momencie przeżyć. Pozwala to na odzyskanie wewnętrznej równowagi, entuzjazmu w życiu a co za tym idzie znaczne zniwelowanie poziomu stresu.

Przywrócenie harmonii z Malownią
Idealnym miejscem do poznania metody Arno Sterna, jest pracownia o nazwie Malownia, której pomysłodawczynią jest Edyta Anyszka, posiadająca akredytację do prowadzenia warsztatów wyżej wymienioną metodą.

“Stworzyłam Malownię, aby była miejscem dla każdego, oazą spokoju pośród pięknego ogrodu. Warsztaty w mojej ofercie, takie jak zabawa malarska metodą Arno Sterna czy Vedic Art, są wyjściem naprzeciw potrzebom każdego z Was, abyście mogli wyrazić siebie w spontaniczny sposób, w przyjaznym miejscu, gdzie każdy może być sobą. Polecam serdecznie doświadczyć samemu, jak łatwo można odnaleźć entuzjazm i radość w życiu z Malownią” – mówi Edyta Anyszka.
Zapraszamy serdecznie!

Edyta Anyszka jest specjalistką od terapii kreatywnej, nauczycielka Vedic Art, pracująca z dziećmi metodą Arno Sterna, z dorosłymi z kolei według zasad Vedic Art. Miłośniczka wsi i rustykalnych klimatów.

Pod Gostyninem prowadzi Malownię, przestrzeń wolnej ekspresji, warsztatów, odpoczynku i relaksu.