Święta Święta Bożego Narodzenia

Słodkie bakaliowe inspiracje na Święta Bożego Narodzenia

Słodkie bakaliowe inspiracje na Święta Bożego Narodzenia
Kruche różyczki, makowe świderki, trufle z gotowej masy makowej czy uwielbiany przez wszystkich sernik… Sprawdź przepisy na pyszne wypieki idealne na co dzień i od święta. Ich przygotowanie to idealna okazja na sprawdzenie się w przedświątecznej kuchni, ale także świetna propozycja zabawy dla całej rodziny, bo nic tak nie zbliża nas do siebie… jak wspólne pieczenie ciasteczek i dekorowanie słodkich

Słodkie bakaliowe inspiracje na święta!

Niektóre z ciast robimy na co dzień, niektóre tylko w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Jeśli tak jak my uwielbiacie pieczenie ciast i ciasteczek, przygotowaliśmy dla Was najlepsze słodkie, bakaliowe inspiracje, które osłodzą nam czas oczekiwania na ten wyjątkowy, magiczny czas w roku.

Kruche różyczki, makowe świderki, trufle z gotowej masy makowej czy uwielbiany przez wszystkich sernik… Sprawdź przepisy na pyszne wypieki idealne na co dzień i od święta. Ich przygotowanie to idealna okazja na sprawdzenie się w przedświątecznej kuchni, ale także świetna propozycja zabawy dla całej rodziny, bo nic tak nie zbliża nas do siebie… jak wspólne pieczenie ciasteczek i dekorowanie słodkich wypieków!

Na początek słodko- bakaliowej przygody, polecamy, zwłaszcza dla debiutantów, kruche różyczki z gotowej masy makowej z bakaliami Helio. Najtrudniejsze w ich przygotowaniu jest… oczekiwanie, aż wystygną po wyjęciu z piekarnika. Na pocieszenie dodamy, że pieką się tylko 15 minut! Równie proste jak kruche różyczki, są także makowe świderki z masą makową Helio. Zobacz wideo przepis na kanale Helio – Bakaliowe Klimaty i przekonaj się, jak szybko możesz przygotować słodki wypiek na święta! Po upieczeniu – nie zapomnij udekorować świderki smakowitą polewą.

Sprawdzą się i na co dzień, i na prezent – trufle z masy makowej Helio to słodki przysmak, który dzięki wskazówkom z wideo przepisu – przygotujesz w ekspresowym tempie! Ich upieczenie wcale nie jest trudnym zadaniem, a sprawi dużo przyjemności… zwłaszcza ukochanej osobie 😉 Pamiętaj – własnoręcznie wykonany prezent smakuje podwójnie! Doskonałą próbą generalną przed świętami będzie też sernik z masą makową Helio dlatego zanim przyjdzie Gwiazdka, zobacz wideo przepis na świąteczną klasykę w nowym wydaniu! Makowy sernik, tzw. seromakowiec jest tak pyszny, że słodki wypiek z pewnością nie raz będzie gościł na świątecznym stole!

A to już wiesz?  O czym nie możesz zapomnieć w sklepie przed Świętami?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy