Zakupy

GALERIA KATOWICKA FUNDUJE PRZEŻYCIA ŻYCIA. WYJĄTKOWY KONKURS DLA DZIADKÓW I WNUC

Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja do podarowania seniorom coś wyjątkowego! Z takiego założenia wyszła Galeria Katowicka, obiecując nagrodzonemu dziadkowi sporą dawkę adrenaliny i ostrą jazdę Lamborghini, a babci – totalną metamorfozę z

Data publikacji: 2018-01-18 | 15:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: GALERIA KATOWICKA FUNDUJE PRZEŻYCIA ŻYCIA. WYJĄTKOWY KONKURS DLA DZIADKÓW I WNUC
Kategoria: Zakupy

Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja do podarowania seniorom coś wyjątkowego! Z takiego założenia wyszła Galeria Katowicka, obiecując nagrodzonemu dziadkowi sporą dawkę adrenaliny i ostrą jazdę Lamborghini, a babci – totalną metamorfozę z zakupami.

GALERIA KATOWICKA FUNDUJE PRZEŻYCIA ŻYCIA. WYJĄTKOWY KONKURS DLA DZIADKÓW I WNUC, 2018-01-18 | 15:00, Zakupy

Dzień Babci i Dziadka to jedne z tych dni, kiedy wszyscy wnuczkowie mają świetną okazję powiedzenia dziadkom, jak bardzo są dla nich ważni. Może więc, obok tradycyjnych życzeń, warto podarować seniorom coś wyjątkowego? Z takiego założenia wyszła Galeria Katowicka, obiecując nagrodzonemu dziadkowi sporą dawkę adrenaliny i ostrą jazdę na torze wyścigowym jako kierowca i pasażer Lamborghini, a babci – totalną metamorfozę wyglądu, połączoną z beztroskimi zakupami.

„Podaruj Dziadkom Przeżycia Życia” to propozycja Galerii Katowickiej na wspólną zabawę wnuczków i dziadków oraz doskonała okazja, by każdy z nich poczuł się naprawdę wyjątkowo. Przy tej okazji można będzie podarować babci to, co kobiety lubią najbardziej – metamorfozę z fryzjerem, stylistką i personal shopperką oraz manicurzystką, a całość zakończy zakupowe szaleństwo z darmową kartą podarunkową Galerii Katowickiej o wartości 1000 zł. To nie koniec! Wybrany dziadek otrzyma naprawdę odjazdową niespodziankę. Będzie nią ultraszybki wyścig na profesjonalnym torze w charakterze pilota oraz kierowcy Lamborghini Gallardo. Oba wydarzenia zostaną uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach oraz w relacji wideo, a seniorzy od samego początku do końca znajdą się pod troskliwą opieką Galerii Katowickiej, która zapewni im transport spod domu (i z powrotem) oraz poczęstunek.

Co zrobić, aby wygrać dla swojego dziadka lub babci tak wyjątkową nagrodę? Wystarczy w dniach 16 – 20 stycznia (do 12:00) zamieścić na Fanpage centrum handlowego, pod postem konkursowym, ciekawe zdjęcie ze swoim dziadkiem lub babcią, napisać krótko, dlaczego to właśnie do nich powinna trafić nagroda i… mocno trzymać kciuki. Ze wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane dwa najciekawsze: jedno zawierające zdjęcie i opis babci oraz jedno – dziadka. Zwycięzców poznamy już 20 stycznia do godz. 15:00. Wspólnie z wnuczkami przedstawiciel Galerii Katowickiej odwiedzi niczego nie spodziewających się seniorów i wręczy im sporych rozmiarów voucher oraz obwieści najbliższe wydarzenia.

Przez cały czas zwycięzcom zabawy będą mogli towarzyszyć zgłaszający ich wnukowie; Galeria Katowicka zapewni transport, świetną zabawę i relację foto i wideo!

źródło: Biuro Prasowe

Załączniki:
"GALERIA KATOWICKA FUNDUJE PRZEŻYCIA ŻYCIA. WYJĄTKOWY KONKURS DLA DZIADKÓW I WNUC,
Hashtagi: #Zakupy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy